Člani

Peter Vozelj
VODJA ENOTE
VODNIK REŠEVALNEGA PSA

član ERP ŠKD Krim od: 2015
pes: Sky (Sorento Capronca)
poležen: 06.10.2014
izpiti: RH-FL/B, RH-T/B
uvrstitev v enoto: SIP2020 - OE Ljubljana in notranjska

Vera Mikolič
INŠTRUKTORICA ŠOLANJA REŠEVALNIH PSOV

članica ERP ŠKD Krim od: nekdaj
pes: Bingo (Bingo z Dašickeho zatiši)
poležen: 16.4.2019
uvrstitev v enoto: SIP2020 - vodstvo OE Ljubljana in notranjska

Jani Kraljič
INŠTRUKTOR ŠOLANJA REŠEVALNIH PSOV

član ERP ŠKD Krim od: 2005
psička: Zila (Kornay Hunting Zila)
poležena: 05.08.2015
izpiti: RH-L/A, RH-FL/B, RH-T/B
uvrstitev v enoto: SIP2020 - OE Ljubljana in notranjska, MERP2020

Romana Dernovšek
VODNICA REŠEVALNEGA PSA

članica ERP ŠKD Krim od: 2014
psička: Leda (Miss Chocolate Astorela)
poležena: 20.5.2012
izpiti: RH-FL/B, RH-T/A

Andrej Vratanar
AKTIVNI VODNIK, ČLAN ERP

član ERP ŠKD Krim od: 2010
psička: Alva (Alva Est Suum Cuique)
poležena: 3.9.2019

Gabi Predovič
VODNICA REŠEVALNEGA PSA

članica ERP ŠKD Krim od: 2012
uvrstitev v enoto: SIP2020 - OE Ljubljana in notranjska (logistika)

Urša Drofenik
VODNICA REŠEVALNEGA PSA

članica ERP ŠKD Krim od: 2013
psička: Pega (Fab Point Ups)
poležena: 22.3.2020

psička: Hanni (Era De Amica Mea)
poležena: 27.7.2019

uvrstitev v enoto: SIP2020 - OE Ljubljana in notranjska, OE Gorenjska (logistika)

Rok Repše
VODNIK REŠEVALNEGA PSA

član ERP ŠKD Krim od: 2014
psička: Tali (Talise Suum Cuique)
poležena: 18.6.2014
izpiti: RH-FL/B, RH-T/A
uvrstitev v enoto: SIP2020 - OE Ljubljana in notranjska

Valentina Kasesnik Kolman
INŠTRUKTORICA ŠOLANJA REŠEVALNIH PSOV

članica ERP ŠKD Krim od: 2005

Maja Gregorič
VODNICA REŠEVALNEGA PSA

članica ERP ŠKD Krim od: 2009
psička: Tena
poležena: 20.07.2007
izpiti: RH-FL/B, RH-T/B

Monika Gregorič
VODNICA REŠEVALNEGA PSA

članica ERP ŠKD Krim od: 2015
pes: Max (Chocholate princ)
poležen: 14.4.2015
izpiti: RH-FL/B, RH-T/B
uvrstitev v enoto: SIP2020 - OE Ljubljana in notranjska

Eva Hrnčič
VODNICA REŠEVALNEGA PSA

članica ERP ŠKD Krim od: 2011
psička: Roxy (Lara Oldfriends Roxy)
poležena: 18.7.2010
izpiti: RH-FL/B, RH-T/B
uvrstitev v enoto: SIP2020 - OE Ljubljana in notranjska

Janja Turk Oberč
VODNICA REŠEVALNEGA PSA

članica ERP ŠKD Krim od: 2012
psička: Rozi (Angram Can Wild Rose)
poležena: 24.8.2010
izpiti: RH-FL/B, RH-T/B

psička: Luna (Party Girl Happy Company)
poležena: 2.11.2013
izpiti: RH-FL/A
uvrstitev v enoto: SIP2020 - OE Dolenjska

Nika Oberč
AKTIVNA VODNICA, ČLANICA ERP

članica ERP ŠKD Krim od: 2012
psička: Blue (Flawless Best Present Ever)
poležena: 26.12.2014
izpiti: RH-T/V, IRP-PO 1

psička: Babsy (Princess of Harmony)
poležena: 2.11.2013
izpiti: IRP-PO/N
uvrstitev v enoto: SIP2020 - OE Dolenjska

Rafko Vodišek
VODNIK REŠEVALNEGA PSA

član ERP ŠKD Krim od: 2014
psička: Simba
poležena: 4.2.2012
izpiti: IRP-PO/NN
uvrstitev v enoto: SIP2020 - OE Ljubljana in notranjska

Špela Schrader
AKTIVNA VODNICA, ČLANICA ERP

članica ERP ŠKD Krim od: 2018
pes: Tapsi
poležen: 24.7.2017
izpiti: IRP-PO 1

Aida Jurof
AKTIVNA VODNICA, ČLANICA ERP

članica ERP ŠKD Krim od: 2013
psička: Kala
poležena: 12.9.2011
izpiti: RH-FL/A

Ilona Penzeš
VODNICA PRIPRAVNICA

članica ERP ŠKD Krim od: 2012
psička: BamBam
poležena: 10.11.2011

Mojca Rangus
VODNICA PRIPRAVNICA

članica ERP ŠKD Krim od: 2015
psička: Taya (Girl Golden Wally)
poležena: 5.3.2014
izpiti: RH-T/V

Jerneja Sredenšek
VODNICA PRIPRAVNICA

članica ERP ŠKD Krim od: 2015
psička: Nejka
poležena: 10.2.2010

Maša Rajšp
VODNICA PRIPRAVNICA

članica ERP ŠKD Krim od: 2018
pes: Mars (Brownie Charm od Silk)
poležen: 27.8.2017
izpiti: RH-T/V, RH-FL/V

Anja Murti
VODNICA PRIPRAVNICA

članica ERP ŠKD Krim od: 2018
psička: Aria
poležena: 12.4.2018
izpiti: RH-FL/V

Teja Rupnik
VODNICA PRIPRAVNICA

članica ERP ŠKD Krim od: 2019
psička: Ella (Ella Enchanted of Amaranthville)
poležena: 3.7.2019

Andrej Močnik
VODNIK PRIPRAVNIK

član ERP ŠKD Krim od: 2017
pes: Bor
poležen: 7.11.2018

Boštjan Zafran
VODNIK PRIPRAVNIK

član ERP ŠKD Krim od: 2018
psička: Una
poležena: 1.4.2018

Gorazd Jurman
VODNIK PRIPRAVNIK

član ERP ŠKD Krim od: 2019
psička: Dali
poležena: 4.4.2019

 

In memoriam

 

Gaja Don´t wanna be black

2011 - 2020

Mona

2012 - 2020

Deepika Sum Cuique

2010 - 2019

Troi z Dašickeho zatiši

2009 - 2019

Nila Sniffens Star of Doradus

2012 - 2018

Ter

2004-2017

Oka

2003-2017

Sky

2005 - 2017

Gal

2003-2014

Sak

1995 - 2007

Zoro

1986 - 1995